NASZ ZESPÓŁ ADWOKACKI W ZWOLENIU

Zespół kancelarii w Zwoleniu na ul.Kościuszki 22 tworzą:

Adwokat Joanna Kaźmierczak
Adwokat Krzysztof Nocuń
Adwokat Sylwia Przybyłowska

Stanowimy zgrany zespół adwokacki. Każdy z adwokatów posiada również kancelarię w Radomiu gdzie także można umówić się na wizytę.

Jesteśmy kancelarią adwokacką zlokalizowaną w Zwoleniu przy ulicy Kościuszki 22. Naszą specjalizacją jest świadczenie usług prawnych w zakresie prawa rodzinnego, cywilnego, gospodarczego, karnego oraz międzynarodowego.

Posiadamy zespół doświadczonych, profesjonalnych i wykwalifikowanych adwokatów, którzy każdego dnia dbają o wysoką jakość oferowanych usług. Dołożymy wszelkich starań, aby nasi Klienci otrzymywali najwyższą jakość usług oraz skuteczną, profesjonalną obsługę.

Nasi adwokaci są gotowi wspierać Państwa w ważnych osobistych i biznesowych decyzjach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, by znaleźć więcej informacji na temat naszych usług oraz do kontaktu z nami w celu uzyskania profesjonalnej porady prawnej.

Zespół Kancelarii Adwokackich Joanny Kaźmierczak, Krzysztofa Nocunia oraz Sylwii Przybyłowskiej

Adwokat Joanna Kaźmierczak

Ukończyła studnia prawnicze na wydziale Prawa na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej  w Lublinie. Po studiach odbyła aplikacje prokuratorską i kilka lat pracowała jako prokurator.  Od 2007r prowadzi kancelarię “Kazus” w Radomiu i Zwoleniu. Członek izby adwokackiej w Radomiu. Posiada szeroką wiedzę z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, administracyjnego i gospodarczego, jak również dysponuje odpowiednim i bogatym praktycznym doświadczeniem w prowadzeniu trudnych spraw.

Specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, rodzinnym i wykroczeń. Posiada  25 letnie doświadczenie prawnicze.

Kancelaria Adwokacka Joanny Kaźmierczak oferuje Państwu fachową radę i pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego.  Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu usług, a także zapewnia efektywny i skuteczny system obsługi prawnej.

Nasi adwokaci są do Państwa dyspozycji  w naszym biurze w Zwoleniu po wcześniejszym umówieniu telefonicznym Tel: 510588307. Podejmujemy się wykonywania wszelkich zadań, dzięki czemu jesteśmy w stanie w dłuższym okresie czasu świadczyć usługi dla naszych klientów bezproblemowo i skutecznie.

Kancelaria Adwokacka Joanna Kaźmierczak oferuje Państwu rzetelną usługę adwokacką w zakresie:

– postępowanie sądowe i pozasądowe;

– sprawy o odszkodowanie z tytułu wypadków i nieszczęśliwych zdarzeń cywilnoprawnych;

– sprawy majątkowe rodzin i firm;

– podział i dziedziczenie majątków;

– sporządzanie opinii prawnych i umów.

Mając wyżej wymienione doświadczenie w pracy adwokackiej, jesteśmy dumni z możliwości wykorzystania naszej wiedzy oraz fachowych umiejętności dla naszych klientów. Niezależnie od tego, czy szukają Państwo porady, czy też profesjonalnego wsparcia, zawsze ufając naszej Kancelarii, że dołożymy wszelkich starań, aby zaoferować nasze usługi na najwyższym poziomie, by wspomóc i doprowadzić do zadowalającego zakończenia każdej sprawy.

Serdecznie zapraszam!